0

Każda osoba, która ma samochód, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest wysokość baterii. Dzięki niej możemy zapewnić sobie dynamiczny rozruch oraz bezawaryjność samochodu nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Jedną z najbardziej obiecujących propozycji na rynku są akumulatory AMEGA Wrocław oferowane przez Megatex. 

Akumulatory AMEGA  Wrocław- Najwyższa jakość w najniższej cenie

Firma Megatex rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku. Od tego czasu zyskała duże grono zwolenników. Na początku swojej działalności zajmowała się przetopem ołowiu do akumulatorów innych dystrybutorów. W 2016 roku weszła jednak na Polski rynek, oferując akumulatory w 3 wariantach, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb konsumentów.

Szeroka gama baterii oraz 30 lat doświadczenia sprawia, że firmie tej ufa ponad 3 mln konsumentów rocznie. Liczba ta stale wzrasta. Eksperci uważają, że baterie te mogą stanowić doskonałą alternatywę dla akumulatorów oferowanych rzez czołowych producentów na rynku. 

Akumulatory AMEGA- Dynamiczny rozruch oraz bezawaryjność

Do tej pory akumulatory oferowane przez Megatex znane były wyłącznie wąskiemu gronu dystrybutorów w Polsce. Baterie te sprzedawane są w dużych ilościach na Ukrainie i tam cieszą się ogromnym uznaniem. Czy warianty t wpłyną jakość na Polski rynek akumulatorów? Zdaniem ekspertów może się tak stać, ponieważ oferta ta wydaje się bardzo korzystna cenowo oraz jakościowo. Akumulatory AMEGA Wrocław to wariant dla osób z dolnego śląska, którym zależy na wysokiej jakości jeździe. Firma Megatex podchodzi do swoich klientów bardzo indywidualnie, co przekłada się także na większy prestiż firmy. To niezawodne i wydajne baterie w niskiej cenie. 

Rodzaje akumulatorów AMEGA

Akumulatory AMEGA M3

Amega_M3

To budżetowa propozycja, która dostosowana jest do samochodów o niskim zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz ubogim wyposażeniu. Można więc stwierdzić, że akumulatory AMEGA M3 to propozycja do samochodów o nieco starszych rocznikach. Docenią ją osoby, którym zależy na wysokiej jakości baterii w niskiej cenie. 

Akumulatory AMEGA M5

 

To wariant, który cieszy się największym uznaniem wśród kierowców. Akumulatory AMEGA M5 dostosowane są do potrzeb o średnim zaawansowaniu. To ciekawa propozycja dostosowana do samochodów o średnim zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz o średnim stopniu wyposażenia. Warto zaznaczyć, że akumulatory M dostosowane są do potrzeb większości samochodów, które poruszają się po drogach.

Akumulatory AMEGA M7

 

Baterie AMEGA M7 to wariant najbardziej zaawansowany pod względem technologicznym. Dostosowany do pojazdów o nieco większy zapotrzebowaniu na moc rozruchową oraz o bogatym wyposażeniu. Warto zaznaczyć, że M7 dedykowane są do samochodów z funkcją start-stop. Eksperci uważają, że akumulatory te są doskonałą konkurencją najwyższej jakości baterii czołowych producentów na rynku. 

Dlaczego warto kupić akumulator AMEGA?

  • Najwyższa jakość w najniższej cenie,
  • szeroka oferta dostosowana do najbardziej sprecyzowanych oczekiwań,
  • 30 lat obecności firmy na rynku.
5/5 - (7 votes)

Zobacz także