0

Sprawne akumulatory Bosch Wrocław w samochodach to podstawa. Każdy z kierowców zapewne choć raz w życiu doświadczył kłopotów z uruchomieniem zapłonu, niekoniecznie w trudnych, zimowych warunkach. O tym, jak bardzo niezawodny jest samochód, decyduje właśnie jego centrum energetyczne pod maską. Dlatego nie wolno lekceważyć wyboru nowego akumulatora, a tym bardziej sygnałów, które wysyła stara jednostka, gdy kończy się jej bezproblemowe działanie.

Akumulator-Bosch-Wroclaw

Akumulatory Bosch Wrocław 

Marka Bosch to sprawdzony w wielu autach synonim solidnego akumulatora. Ta niemiecka firma znana jest nie tylko z produkcji baterii samochodowych, ale to ona właśnie dzierży tytuł pioniera w produkcji tego samochodowego osprzętu. Odpowiada także za pierwsze opracowanie pomysłu na zapłon, który powszechnie jest do dziś stosowany w całym przemyśle motoryzacyjnym. W naszym sklepie we Wrocławiu może zaopatrzyć się dzięki dużemu asortymentowi w naszym sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych, które oferują wszystkie modele i wartości z katalogu tej firmy, nie wyłączając nowatorskich rozwiązań w najnowszych produktach.

Znajdź najlepszy dla Twojego auta akumulator Bosch S3, S4, S5

Te elementy układu rozruchowego to gwarancja bezproblemowego uruchomienia pojazdu nawet podczas ekstremalnych zimowych warunków, które są największym i najtrudniejszym sprawdzianem, jaki może czekać dowolny akumulator Bosch. Wrocław zapewnia najlepsze z możliwych parametry techniczne, które decydują o tym, że między pierwszym a a ostatnim uruchomieniem auta ani razu nie trzeba zaglądać do akumulatora. Oczywiście poza koniecznym okresowym pomiarem, który da nam odpowiedź na pytanie, czy akumulatory Bosch muszą już zostać wymienione na nowe. Możemy mieć pewność, że nastąpi to prędzej niż po upływie od pięciu do nawet siedmiu lat w przypadku, gdy kierowcy udaje się ekonomicznie i racjonalnie odpalać zapłon.

Akumulatory Bosch Wrocław – warto zwrócić uwagę zwłaszcza na te modele

  • Bosch S3 – uniwersalny model pasujący do większości silników; zawsze w atrakcyjnej cenie i niezawodnej jakości najstarszej firmy oferującej akumulatory dla świata motoryzacji. 
  • Bosch S4 Silver –  rozwiązanie technologiczne o podwyższonym standardzie i żywotności, bardzo nieprzerwaną pracę i delikatne uruchamianie silnika w każdych warunkach atmosferycznych. Można liczyć na podwyższoną żywotność – średnio pracuje o kilkanaście miesięcy dłużej niż standardowe modele
  • Bosch S5 EFB – model dedykowany do aut z zaawansowanym systemem Start-Stop. Po montażu tej jednostki można zapomnieć o pracy akumulatora na kilka lat rozładowań lub ładowań. Stabilny, niezawodny, nawet przy licznych automatycznych uruchomieniach zapłonu w miejskich korkach.
  • Bosch S5 Silver Puls – dedykowany do pojazdów z silnikiem Diesla. Zwłaszcza wtedy, gdy ich właściciele poruszają się po miejskiej dżungli. Odporny na częste zatrzymania i starty w nieprzewidywalnym miejskim ruchu ulicznym.

Bosch (Wrocław jak każde duże miasto posiada duże natężenie ruchu) oferują klientom rozwiązania dla każdego typu i modelu samochodu. W naszej ofercie znajdziesz akumulatory specjalnego przeznaczenia, żelowe czy z płytkami Power Frame. Niezależnie skąd czerpiesz wiedzę na temat najlepszych rozwiązań, które oferują akumulatory Bosh, u nas znajdziesz ich największy wybór. Dzięki naszym licznym klientom i dużym obrotom możesz również liczyć na najlepsze ceny. Co ważne, nie trzeba przygotowywać się na wielkie obciążenie budżetu, jeśli ktoś chciałby nabyć nowy, wydajny akumulator Bosch. Wrocław może liczyć na to, że będzie on u nas dostępny w bardzo korzystnej cenie, przystępnej dla każdego. 

4,9/5 - (14 votes)

Zobacz także