0

Montowane m.in. w motocyklach, kamperach, łodziach, maszynach rolniczych, budowlanych… Akumulatory Exide Wrocław od dekad cieszą się popularnością i szerokim zastosowaniem. Nowoczesne modele udowadniają, że ten producent nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii nowoczesnych technologii. W efekcie każda kolejna generacja akumulatorów jest lepsza od poprzedniej, cechuje się większą wytrzymałością i jeszcze bardziej uniwersalnym wykorzystaniem niż poprzednia.

Akumulatory Exide Wrocław

Firma Exide od dawna cieszy się dużą popularnością na polskim rynku i nie zanosi się na to, aby na sytuacja miała się zmienić. Przedsiębiorstwo istnieje od 1910, kiedy to powstała pierwsza fabryka. Dziewięć lat później Exide przeniosło się do Poznania. Początkowo taśmy produkcyjne przedsiębiorstwa opuszczały akumulatory Centra. Z czasem, oprócz baterii płaskich i okrągłych, zaczęto produkować również baterie płytkowe. Na przestrzeni kolejnych dekad doskonalono nie tylko proces produkcyjny, ale też nieprzerwanie udoskonalano produkty, czego efektem są nowoczesne akumulatory Exide.

Współczesne rozwiązania powinny sprostać takim wymaganiom klientów, jak np. doskonałe znoszenie przez urządzenie jego częstych doładowań i rozładowań. W akumulatorach starszych generacji doprowadziłoby to do znacznego skrócenia żywotności produktu. Exide został zaprojektowany tak, aby żaden jego użytkownik nie musiał się o to martwić. Nie dość, że cykle ładowania/rozładowania nie wpływają na czas użytkowania akumulatora, to w dodatku rozwiązanie Exide ma dużo lepsze parametry i wydłużony, w porównaniu do tradycyjnych akumulatorów, czas działania. W efekcie z oferty Exide korzystają klienci, oczekujący pewności, bezpieczeństwa i bezawaryjności, niezależnie od tego, czy dysponują oni autem z bogatym, czy z podstawowym wyposażeniem.

Akumulator Exide dla szczególnie wymagających

W akumulatorze użyto specjalne wieczko, co gwarantuje jego bezobsługowość. Oznacza to, że nie ma konieczności uzupełniania zawartości elektrolitu (nie ma więc ryzyka, że preparat się wyleje). Dodatkowo producent zadbał o podwyższoną moc rozruchową, co pozwala na sprawne działanie akumulatora w każdych warunkach atmosferycznych, również w ekstremalnych temperaturach. W tym miejscu warto zaznaczyć, że akumulator Exide występuje w kilku odsłonach. Wersja PREMIUM pozwala na szczególnie długi czas użytkowania, z kolei wariant Excell wyróżnia się wyposażeniem w centralne odgazowanie, wzbogacone zabezpieczeniem antywtryskowym. W wersji Classic to opcja idealnie sprawdzająca się w pojazdach starszej generacji; nadal jednak posiada atrakcyjne parametry rozruchowe. Tutaj warto zaznaczyć również, że urządzenia wzbogacane są w różnorodne technologie, min. Carbon Boost, Gel, EFB, AGM.

Akumulatory marki Exide to odpowiedź na potrzeby osób, które intensywnie użytkują swoje maszyny i nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek usterki związane z nieprawidłowym działaniem akumulatorów. Osoby pracujące jako kierowcy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest pewność, że maszyna zadziała, a rozruch nie będzie utrudniony bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne akurat panują. Taką niezawodność docenią też indywidualne osoby, wykorzystujące pojazd dla użytku prywatnego. Również kierowcy, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia i nie czują się pewnie podczas obsługi akumulatora mogą być spokojni – produkty Exide są w pełni bezpieczne, bezobsługowe oraz działają doskonale nawet przy wibracjach i wstrząsach.

4,7/5 - (10 votes)

Zobacz także