0

Akumulatory Jenox Wrocław jest producentem najwyższej jakości akumulatorów dla różnego rodzaju i typu pojazdów. A ponad dwie dekady jego działalności to gwarancja zaufania znacznie lepsza niż liczne opinie zamieszczane w internecie. Naturalnie, jeżeli ktoś lubi ich lekturę – nic nie stoi na przeszkodzie. Ale czy nie lepiej od razu przejść do sedna i wybrać odpowiedni dla siebie model?

Nie ma wszak wątpliwości, że każdy wrocławianin, czy to szczęśliwy posiadacz maszyny rolniczej, czy też rajdowiec – znajdzie wśród akumulatorów Jenox ten jedyny, idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Ich nadzwyczaj szeroka gama może sprawić, że podczas zakupu takiego cacka poczujemy się jak dzieci w sklepie z cukierkami – do wyboru, do koloru! Jednak tym przypadku, nim zachłyśniemy się ich kolorami, należy pamiętać o istotnych parametrach technicznych. W końcu ciężarówka i kosiarka do trawy mają w zakresie zasilania nieco inne wymagania.

Akumulatory Jenox Wrocław

Jeśli najlepsze jakościowo akumulatory, to i technologia ich wykonania musi być najwyższa w swojej klasie. A akumulatory marki Jenox przodują jeśli chodzi o jakość zarówno surowców, z jakich są wykonane jak i metod ich produkcji. I właśnie CONTAST czyli: continous casting i CONPAST: continous pasting, to metody pozwalające uzyskać niebywałe efekty. Pierwsza z nich pozwala na odlewanie kratki akumulatorowej jako taśmy. Druga zaś – pozwala pastować tą kratkę obustronnie. Dzięki temu zarówno sam proces produkcji jak i produkty końcowe oraz ich eksploatacja – stanową płynny i spójny cykl.

Akumulator Jenox GOLD

Im nowszy model auta, tym nowsza technologia. A co za tym idzie – bez wątpienia coraz więcej tak zwanych „bajerów” i udogodnień na jego pokładzie. Aby jednak te najnowocześniejsze pojazdy mogły mknąć do przodu potrzebują źródeł zasilania, jakie dotrzymają im kroku. Akumulatory Jenox GOLD zaprojektowane zostały właśnie z myślą o nich – o autach już obecnie wyposażonych w szeroko pojętą elektronikę w największym możliwym zakresie oraz o autach przyszłości, które dopiero niebawem zobaczymy na naszych ulicach.

Akumulator-Jenox-Gold

Akumulatory Jenox GOLD:

  • są bezobsługowe,
  • ich poziom samowyładowywania się jest o wiele niższy niż w tradycyjnych akumulatorach,
  • posiadają dodatkową moc rozruchową,
  • oraz gwarancję na 2 lata.

Dodatkowym atutem akumulatorów z tej serii jest specjalny system labiryntowy, charakterystyczny dla ich wieczek. Zapobiega w znacznie większym stopniu, niż w przypadku klasycznych modeli, wyciekowi elektrolitu na zewnątrz. A do tego – posiada wkładki przeciwwybuchowe.

Co oprócz GOLDów?

Jenox dla tradycjonalistów nie wymagają aż takiego technologicznego zaawansowania jakim szczyci się Jenox GOLD. Dlatego ten wiodący producent przygotował również serie dla właścicieli nieco mniej skomplikowanych pojazdów. Niektóre z nich mają znacznie inne niż te nowoczesne wymagania jeżeli chodzi zasilanie.

Na przykład na jachtach, motorówkach albo napędzanych elektrycznie łodziach niekoniecznie sprawdzą się futurystyczne nieco, ale przede wszystkim przeznaczone po prostu do samochodów, urządzenia z serii GOLD. Dla amatorów sportów wodnych Jenox przygotował zatem całą serię akumulatorów: Jenox Hobby. Seria Jenox SRP zaprojektowana została z myślą o szeroko pojętym transporcie i komunikacji. A zatem wszelkie autobusy i autokary są maszynami, w których docelowo służą akumulatory Jenox SRP.

A co z ciężkim sprzętem na kółkach? Dla specjalistycznych maszyn, także ciężarówek, pracujących na pełnych obrotach niezależnie od pogody – akumulatory także muszą być wyjątkowo odporne na oddziaływanie różnych warunków atmosferycznych. I naprzeciw tym potrzebom również wychodzi marka Jenox – z serią akumulatorów Super Heavy Duty. Ponadto jeszcze kilka innych serii Jenox zaspokoi najbardziej wyszukane oczekiwania zmotoryzowanych.

Dlatego śmiało pojęcia „Jenox” i „mój akumulator” można uznać niemal za synonimy. A wraz upływem czasu nowe modele akumulatorów Jenox z pewnością będą się zmieniać na jeszcze lepsze.

Artykuł przygotowany przez firmę https://poznań-akumulatory.pl

4,2/5 - (16 votes)

Zobacz także