0

Akumulatory Optima Wroclaw to rozwiązanie, które pasjonaci motoryzacji znają już od dłuższego czasu. Wykorzystana w nich technologia zadebiutowała w latach 80. ubiegłego wieku i jak na tamte czasy była rewolucyjnym odkryciem, pozwalającym na całkiem nową konstrukcję i zastosowanie akumulatorów. Mowa o technologi spiralnej. W takim rozwiązaniu płytki wewnątrz akumulatora są ułożone ciaśniej niż standardowo, a to pozwala na zmniejszenie oporu wewnętrznego i wyprodukowanie większej mocy na jednostce powierzchni.

Technologia wzbudziła ogromne zainteresowanie i odbiła się głośno na całym rynku motoryzacyjnym. Od tego czasu w rozwiązaniach stosowanych w akumulatorach na całym świecie wiele się zmieniło. Optima nadal pozostała jednak producentem, który nie spoczywa na laurach. W efekcie regularnie zwiększano wydajność akumulatorów, wprowadzano coraz to bardziej zaznaczające się w parametrach unowocześnienia i dokładano wszelkich starań, aby urządzenia były solidniejsze niż rozwiązania proponowane przez konkurencję.

Akumulatory Optima Wrocław

Wcześniej wspomniana solidność wybrzmiewa między innymi w szczególnie wytrzymałej obudowie. Nie tylko chroni akumulator przed ewentualnymi urazami mechanicznym, ale dodatkowo jest też w stanie doskonale odprowadzać ciepło, co wydłuża bezawaryjne funkcjonowanie akumulatora. W tradycyjnych rozwiązaniach problemem bywa nierównomierne rozłożenie ciśnienia wewnętrznego, naturalnie wytwarzanego podczas procesu ładowania.

Akumulatory Optima powstały w oparciu o projekt, który wyklucza pojawienie się takiego problemu i zapewnia nieprzerwaną równowagę ciśnienia w obudowie. Współcześni użytkownicy akumulatorów docenią również fakt, że produkt marki Optima utrzymuje wysokie parametry i nieprzerwane, bezawaryjne działanie również w szczególnie wymagających warunkach atmosferycznych oraz przy poruszaniu się maszyny po różnorodnym podłożu.

Optima Red, Blue i Yellow Top

Akumulatory to urządzenia, które wykorzystywane są w maszynach o różnorodnym przeznaczeniu. Z tego powodu Optima swoim fanom zaproponowała szereg rozwiązań, które dopasować można idealnie do swoich potrzeb.Jednym z popularnych sprzętów jest Optima Red Top, zapewniający sprawną, wydajną i niezawodną prac rozruchową nawet potężnych, wymagających dużej energii silników.

 

Akumulatory Optima Red Top

 

Klientom, poszukującym urządzeń odpowiednich do systemów głębokiego rozładowania, poleca się akumulatory Optima Yellow Top. Z kolei wariant Blue Top sprawdzi się idealnie w warunkach, w których łatwo o dużą wilgoć oraz zmienne temperatury. Z powodzeniem wykorzystuje się je więc w jednostkach pływających, takich jak motorówki czy jachty.

Akumulatory Optima Blue Top

 

Jak widać, akumulator Optima Wrocław występuje w wielu wariantach, dzięki czemu każdy klient, bez względu na to, co jest dla niego priorytetem, może znaleźć wśród oferty rozwiązanie dla siebie. Takimi priorytetowymi sprawami może być odporność na rozładowania, nawet jeśli pozostawi się akumulator w nieużywanych maszynach przez okres zimowy czy obsługa szczególnie skomplikowanych cyklów roboczych.

 

Akumulatory Optima Yellow Top

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją każdego z oferowanych w naszym sklepie akumulatorów Optima. Zdajemy sobie sprawę, że szeroki wybór może nieco wydłużyć proces zakupowy, dlatego oferujemy nasze profesjonalne doradztwo. Sztab wykwalifikowanych pracowników chętnie wysłucha oczekiwań każdego klienta i zaproponuje optymalne rozwiązania, co znacznie zawęzi obszar poszukiwań i pozwoli na sprawną, przemyślaną i świadomą decyzję zakupową.

4,8/5 - (20 votes)

Zobacz także