0

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć sprawdzonego rozwiązania, jakim są akumulatory Trojan Wrocław. Dzięki wysokiej odporności na rozładowania, zyskały popularność na całym świecie, a teraz, stopniowo, zyskują również sympatyków na rynku polskim.

Akumulatory Trojan Wrocław

Akumulator trakcyjny Trojan to wariant, popularnie stosowany w różnorodnych pojazdach elektrycznych, podnośnikach koszowych oraz w maszynach czyszczących. Urządzenie wykorzystać można jednak w wielu innych sytuacjach i bez wahania może również sprawdzić się jako akumulator w łodziach i kamperach. Rozwiązanie to da się rozpoznać bez pomyłki, ze względu na charakterystyczny kolor obudowy, który Trojan stosuje od 1993 roku. Urządzenia tej marki mają jednak dużo bogatszą tradycję, która sięga aż połowy lat 20. Jednak to dopiero na lata 60. przypadła jej sława, i to nie za sprawą akumulatorów, ale dzięki specjalistycznemu pojazdowi, wykorzystywanemu przez golfistów. Obecnie jednak to akumulatory są sztandarowym produktem marki i to głównie dzięki nim Trojan kojarzy się z niezawodnością i wysoką jakością.

Ciągły rozwój technologii gwarancją najlepszych rozwiązań

Popularni producenci akumulatorów nie mogą pozwolić sobie na żadne opóźnienia technologiczne, bo może to kosztować ich pozostanie daleko w tyle za konkurencją. Marce Trojan to nie grozi. Każda kolejna generacja produktów dowodzi, że stale podejmowany jest trud wyposażania akumulatorów w coraz to ciekawsze technologie. Taki stan wynika nie tylko z wysokich ambicji marki, ale również ze znaczących inwestycji poczynionych na rzecz rozwoju innowacyjności. Pierwsze specjalistyczne centrum badawcze zostało powołane już w 1992 roku, co szybko zaowocowało takim rewolucyjnym wynalazkiem jak baterie trakcyjne. Oczywiście nie jest to jedyny sukces marki – Trojan regularnie wypuszcza na rynek produkty, które spotykają się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem przez fanów motoryzacji na całym świecie.

Akumulatory trakcyjne Trojan

Wybierając akumulatory trakcyjny Trojan Wrocław, klienci zyskują pewność, że dostają rozwiązanie bezawaryjne, które sprawdzi się w różnorodnych warunkach, poprawiając jakość pracy maszyny i będąc przydatnym źródłem zasilania różnorodnych systemów. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że na rynku pojawiło się wiele modeli. Różnią się poszczególnymi parametrami, ale łączy je solidność i precyzja, z jaką wykonano każdy element urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem jest akumulator Plus Series™, który określa się mianem głębokiego rozładowania. Nie jest to jednak jedyna opcja, którą możemy zaoferować naszym klientom. Oprócz tego znajdą m.in. akumulator serii OverDrive AGM™. Urządzenie jest szczególnie polecane do użytku w samochodach ciężarowych.

Klienci, którzy lubią obserwować nowoczesne rozwiązania technologiczne, powinni pilnie przyglądać się coraz to bardziej zaawansowanymi propozycjom od marki Trojan. To swoisty barometr, obrazujący światowe zmiany związane z wykorzystywanymi w akumulatorach technologiach. Ich poznawanie polecamy rozpocząć od naszej strony. Wśród szerokiej oferty akumulatorów nasi klienci z pewnością znajdą najnowocześniejsze propozycje, które wykorzystają we własnych maszynach. Nasz zespół służy pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania. Tworzony jest przez sztab specjalistów, dla których motoryzacja jest nie tylko pracą, ale też pasją i sposobem na życie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu oraz do ewentualnego kontaktu z naszymi specjalistami.

4,9/5 - (21 votes)

Zobacz także