0

Rozwój technologii pozwala na coraz nowocześniejsze rozwiązania, które wpływają zarówno na bezpieczeństwo na drodze, jak i komfort kierowcy podczas prowadzenia auta. Jednym z elementów, o które zadbać powinien każdy odpowiedzialny kierowca, jest akumulator. Dla szczególnie wymagających klientów, oczekujących wytrzymałości, efektywności i wysokiej sprawności, oferujemy Akumulatory Vpro Wroclaw.

Akumulatory Vpro Wrocław

W projekcie urządzenia wykorzystano technologię VRLA. Wieloletnie badania i precyzyjne śrubowanie możliwych do osiągnięcia parametrów zaowocowało stworzeniem akumulatora, którego można być pewnym w każdych okolicznościach. Wady fabryczne i ewentualne usterki mogą zakłócić działanie systemów awaryjnych, bazujące na akumulatorach. W przypadku rozwiązania, jakim są akumulatory Vpro o takich błędach nie może być mowy. Ta niezawodność sprawiła, że urządzenia z powodzeniem wykorzystuje się nie tylko we wcześniej wspomnianym zasilaniu awaryjnym, ale również w układach ładowania buforowego, w przetwornicach napięcia, w instalacjach solarnych i w wielu innych.

Akumulator VPro Volt Polska

Akumulator VPRO| Volt Polska

Szerokie zastosowanie wynika również z tego, że urządzenie może działać w dowolnej pozycji oraz jest bezpieczne w użytkowaniu. Taka pewność w dużej mierze wynika z budowy urządzenia. Projekt wnętrza akumulatora opiera się na stworzonych z włókna szklanego separatorach. Ich wnętrze wypełnione jest elektrolitem. Tego typu konstrukcja przeciwdziała ewentualnemu przedostaniu się preparatu poza obudowę. Dodatkowo, akumulator wzmocniony został zaawansowanym systemem uszczelniania. To inteligentne rozwiązanie samodzielnie wykrywa, kiedy wnętrze akumulatora wypełni się ciśnieniem. Gdy tak się stanie, specjalnie zaprojektowane zawory ciśnieniowe Valve Regulated otwierają się, a powstały nadmiar gazu może wydostać się poza obudowę. Cały proces jest w pełni bezpieczny i nie tylko gwarantuje prawidłowe działanie akumulatora, ale też pozwala na bezpieczeństwo elementów znajdujących się w jego sąsiedztwie.

Niezawodność i bezpieczeństwo również dla niedoświadczonych osób

Vpro jest urządzeniem bezdotykowym. Oznacza to, że niebezpieczeństwo wylania się elektrolitu zostało zmniejszone do zera; użytkownik nie musi monitorować poziomu substancji, a w razie niedoboru jej uzupełniać, tak jak ma to miejsce w tradycyjnych rozwiązaniach. Wysokie parametry sprawności i wydajności sprawiają, że ten model akumulatora doskonale prezentuje się na tle konkurencji. Jednocześnie zapewnia długą żywotność, która sięga 8-10 lat. Wybór tego rozwiązania wiąże się więc z bezpieczeństwem, bezawaryjnością i brakiem konieczności zakupu kolejnego urządzenia przez bardzo długi czas.

Akumulatory Volt Polska idealnie sprawdzą się dla klientów, którzy poszukują sprawdzonych urządzeń, których nie muszą regularnie doglądać, ani martwić się o ich sprawność. To również najlepsza opcja dla tych, którzy oczekują najwyższego bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej ceny. Dzięki temu, że są one łatwe w montażu i działają w każdym ułożeniu, są odpowiednie również dla niedoświadczonych osób.

Zapraszamy do zapoznania się z jednymi z najpewniejszych rozwiązań tego typu na rynku. Jesteśmy pewni, że wysokie parametry na światowym poziomie, niezawodność oraz wykorzystanie zaawansowanych technologii sprawią, że każdy klient decydujący się na ofertę naszego sklepu poczuje satysfakcję i pełne zadowolenie ze zrobionego zakupu.

4,8/5 - (13 votes)

Zobacz także