0

Yuasa to azjatycka firma, której siedziba mieści się w Japonii. Wiadomo nie od dziś, że Japończycy słyną z dużej precyzji i wysokiej jakości wytwarzanych przez siebie produktów, samochodów i komponentów do nich. Nie inaczej jest z produktami reklamowanymi jako akumulatory Yuasa Wrocław. Główną specjalizacją tego producenta jest wytwarzanie najwyższej klasy akumulatorów ołowiowo-kwasowych. Produkty te docierają do odbiorców na całym świecie, a firma z roku na rok ulepsza swoją ofertę, aby spełniała ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Projekty uwzględniają coraz nowsze i lepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb współczesnego rynku. Każdy produkt firmy Yuasa jest sprzętem o dużej pojemności oraz niezawodnym działaniu. Jest to więc sprzęt przystosowany do pracy w nawet bardzo ciężkich warunkach zimowych.

Akumulatory Yuasa Wrocław

Teraz również klienci z Wrocławia i okolic mają dostęp do wspomnianych wyżej wysokiej jakości produktów. Sprzęt reklamowany jako akumulator Yuasa posiada wiele istotnych atutów docenianych przez odbiorców z całego świata:

  • Akumulatory te charakteryzują się wysoką uniwersalnością, więc można je stosować w różnych maszynach, łodziach, pojazdach, autach campingowych czy też samochodach.
  • Gwarantują one moc rozruchową na najwyższym poziomie, niezależnie od panujących warunków.
  • Są to nowoczesne produkty bez żadnych fabrycznych wad. Przed wprowadzeniem na rynek, akumulatory te przechodzą szereg dokładnych testów.

Klienci z Wrocławia oraz całej Polski powinni pamiętać o tym, że akumulatory marki Yuasa są dostępne w wersji z biegunem dodatnim po lewej stronie, jako jedne z nielicznych na rynku. W porównaniu z wieloma tradycyjnymi modelami, produkty marki Yuasa są o wiele bardziej żywotne. Poziom ich żywotności potrafi być nawet dwukrotnie wyższy w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami.

Akumulatory Yuasa to produkty, które świetnie radzą sobie nie tylko w mrozie, ale również w bardzo wysokich temperaturach. Wilgotne otoczenie również nie jest im straszne, a do tego dzięki dużej pojemności, akumulatory takie trudno jest całkowicie rozładować. W przypadku właściwego ładowania i przechowywania, akumulatory te będą spełniać swoje zadania w sposób niezawodny przez długi czas. Sprzęt ten jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia maksimum bezpieczeństwa, dzięki swojej ramie wykonanej z wytrzymałych materiałów.

Przykłady dostępnych produktów

Warto więc dokładnie przeanalizować ofertę tego producenta i wybrać akumulatory dopasowane do własnych potrzeb. Oto przykłady najpopularniejszych akumulatorów tego producenta:

  • Yuasa SMF YBX 3000 – produkt stosowany w klasycznych pojazdach. Oznacza, że każdy kto posiada standardowe wyposażenie w swoich samochodach, powinien wybrać ten model akumulatora.
  • Yuasa AGM YBX 5000 – nowoczesne rozwiązanie dla pojazdów z bogatym wyposażeniem. Atutem jest między innymi podwójna osłona zapewniająca ochronę przed wyciekami.
  • Yuasa EFB YBX 7000 i 9000 – model przystosowany do pojazdów posiadających innowacyjny system Start-Stop. Produkt ten jest bardzo żywotny i odbiera ładunek w sposób bardzo szybki.

Istnieje wiele różnych modeli akumulatorów marki Yuasa dostępnych dla klientów z Wrocławia i okolic. Należy więc dokładnie ocenić, który z nich będzie pasować do konkretnych pojazdów i potrzeb.

4,9/5 - (9 votes)

Zobacz także