0

Zakup auta na giełdzie samochodowej na terenie Wrocławia to bardzo dobry pomysł, ponieważ w ten sposób można mieć pewność, iż otrzyma się bardzo szeroką ofertę, ale też można zakupić auto w niezwykle przystępnej cenie. Giełda samochodowa Wrocław zlokalizowana jest na terenie Targowiska Młyn. Znajduje się w bliskiej odległości od skrzyżowania ulic Alei Poprzecznej oraz Bolesława Krzywoustego. Jest bardzo łatwa do znalezienia zarówno dla lokalnych mieszkańców, jak i dla odwiedzających. Giełda jest otwarta w każdą niedzielę, od wczesnego ranka, ponieważ już od godziny 5:00. Samochód można zakupić na niej do godziny 13:00.

Giełda samochodowa Wrocław

Giełda Wrocław jest najlepszym miejscem do zakupienia wymarzonego samochodu, na który nie trzeba będzie przeznaczać całych swoich oszczędności. Cena wjazdu na giełdę wynosi 25 złotych, w tej cenie można wystawić auto na sprzedaż i czekać na potencjalnego kupca. Jeśli ktoś jest jednak klientem, nie musi płacić za wstęp. Ważne jest więc to, po co konkretnie odwiedza się giełdę. Giełda części Wrocław umożliwia nie tylko zakupienie samochodu, ale też różnych części samochodowych. Niektórzy kierowcy udają się tam po akcesoria.

Na giełdzie przeważają auta, których cena nie przekracza 30 tysięcy złotych. Większość pojazdów nie ma nawet 10 lat, więc każdy kierowca znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co będzie w stanie go zaciekawić. Giełda części samochodowych Wrocław to najlepsze rozwiązanie na kompletne zakupy, zarówno jeśli chodzi o samochód, jak i części oraz akcesoria. Za jednym zamachem załatwi się wszystko. Jeśli ktoś sprzedaje auto, powinien pojawić się na giełdzie już przed godziną 7:00, aby zająć dla siebie dogodne miejsce. W przypadku chęci zakupu auta, warto zjawić się na giełdzie około godziny 8:00. Właśnie w tym momencie większość samochodów pojawi się na swoim miejscu i będzie można je sobie na spokojnie przejrzeć.

Kilka porad dla osób, które chcą zakupić auto na giełdzie

Jeśli ktoś udaje się na giełdę samochodową we Wrocławiu w jednym konkretnym celu, a więc po to, aby zakupić dla siebie auto, powinien mieć na uwadze to, że nie zawsze będzie to łatwa decyzja. Przede wszystkim warto dostosować się do poniższych zasad:

  • przeanalizowanie wielu ofert, a nie tylko tych pierwszych z brzegu,
  • ścisłe określenie swoich potrzeb oraz budżetu, z którego zakupi się auto,
  • dokładne rozeznanie się na rynku i skupianie się jedynie na tych modelach aut, które są interesujące dla kupca.

Warto skupić się na wyciągnięciu jak największej ilości informacji od sprzedawców. Klienci sami mogą jednak stwierdzić, czy auto jest wyeksploatowane czy też jednak nadaje się do dalszego użytku. Przed zakupem takiego auta warto sprawdzić jego stan techniczny w dobrym warsztacie samochodowym, ponieważ zapewnienia sprzedawców o bezwypadkowej jeździe często mogą okazać się nieprawdą. Lepiej zadbać o swój interes i nie wyrzucać ciężko zarobionych pieniędzy „w błoto”. 

4,5/5 - (4 votes)

Zobacz także